Małkinia Górna
   ul. Nurska 146
             tel.
    602-419-008
 sekretariat@jezykoteka.eu

Dzieci

 • Nasza oferta
  Oferujemy naukę języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci w wieku 3-10 lat. Zajęcia  prowadzone są w małych grupach (maksymalnie 5-osobowych) i są dostosowane pod względem długości i intensywności do wieku dzieci. Mimo zajęć w grupie, śledzimy  indywidualne postępy naszych małych uczniów i regularnie informujemy o ich wynikach rodziców.
 • Baw się i ucz
  Nauka przez zabawę. Takie motto przyświeca prowadzonym przez nas zajęciom dla najmłodszych.  Dzięki atrakcyjnym lekcjom, pełnym gier i zabaw, nauka języka dla dzieci jest przyjemna i przez to bardziej efektywna. 
 • Języki obce w przedmiotach szkolnych
  Uczymy globalnie. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowatorski program polegający na łączeniu nauki języka obcego z nauką przedmiotową. Dzieci w ten sposób zdobywają wiedzę ogólną np. z matematyki lub biologii, jednocześnie ćwicząc swoje umiejętności lingwistyczne.
 • Indywidualny podręcznik do nauki języka angielskiego
  W przeciwieństwie do innych szkół językowych, nie wymagamy kupowania podręczników. W naszej szkole dzieci same tworzą sobie własne kompendia wiedzy. Uczeń w trakcie każdych zajęć dostaje stworzony przez nauczyciela zestaw ćwiczeń językowych* dostosowanych do jego wieku,  a po skończonej lekcji wkłada go do specjalnej teczki. W ten sposób każde dziecko tworzy własny podręcznik do nauki języka.
   *Zadania są stworzone zgodnie z programem nauczania języka angielskiego w szkole podstawowej.
 • Nauka języka z mamą i tatą
  Drzwi do naszej szkoły są otwarte również dla rodziców naszych uczniów. Chcesz zobaczyć, jak wyglądają zajęcia lub sprawdzić, czego uczy się Twoja pociecha? Przyjdź na lekcję razem z dzieckiem i weź udział we wspólnej przygodzie z nauką języka obcego.

Szkoła Językowa "JĘZYKOTEKA" w Małkini Gónej

07-320 Małkinia Górna, ul. Nurska 146

tel. 602-419-008; email: sekretariat@jezykoteka.eu

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd