Małkinia Górna
   ul. Nurska 146
             tel.
    602-419-008
 sekretariat@jezykoteka.eu

Młodzież

 • Nasza oferta
  Zajęcia językowe dla młodzieży kierujemy do tych, co skończyli 11 lat.  Zachęcamy zarówno tych, co dopiero chcą rozpocząć naukę języka obcego, jak i tych, którzy pragną powiększyć swoją wiedzę o nowe, zaawansowane zwroty oraz lepiej poznać zasady gramatyki języka angielskiego czy niemieckiego. Uczniom, którzy mają problem z opanowaniem szkolnego materiału,  oferujemy indywidualne korepetycje z języka. Ponadto specjalizujemy się również w przygotowaniach do egzaminów szkolnych z języka obcego na dowolnym etapie edukacji (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia).
 
 • Zero nudy
  Jesteśmy dowodem na to, że w szkole nie musi być nudno, a nauka może być niezwykle atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. Zajęcia u nas są niebanalne, bo prowadzą je kreatywni lektorzy, którzy do nauki wykorzystują nowoczesne technologie takie jak np. tablica interaktywna. Video czaty z native speakerami z USA, Anglii czy Australii nie tylko uatrakcyjniają lekcje języka angielskiego, ale również pozwalają uczniom na kontakt z „prawdziwym językiem” i poznanie obyczajów krajów anglojęzycznych. Celem naszych kursów jest osiągnięcie przez każdego ucznia swobody w posługiwaniu się językiem obcym.
 
 • Matura z języka angielskiego lub niemieckiego
  Język obcy na maturze? Nasza szkoła oferuje specjalistyczny kurs przygotowujący do matury o poziomie podstawowym lub rozszerzonym z języka obcego. Kurs rozpoczyna i kończy się próbnym testem maturalnym.  Pierwszy test wykonujemy na wstępie, by rozpoznać poziom wiedzy ucznia i opracować dla niego program nauczania. Drugi test maturalny przeprowadzany na zakończenie kursu ma dać wiedzę na temat gotowości ucznia do podejścia do matury z języka obcego i ocenić poziom prezentowanych umiejętności.
 
 • Egzamin gimnazjalny z języka obcego
  Ułatwiamy przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego i niemieckiego. Prowadzimy kursy przygotowujące na poziomie podstawowym i rozszerzonym, oparte na programie zgodnym z wymogami Centralnej Komisji Edukacyjnej.  W trakcie kursu uważnie śledzimy postępy ucznia, przeprowadzając gimnazjalne testy próbne.
 
 • Sprawdzian szóstoklasisty z języka obcego
  Szóstoklasistom oferujemy profesjonalne przygotowanie z języka obcego do pierwszego ważnego egzaminu w ich życiu czyli sprawdzianu szóstoklasisty. Kurs ma na celu utrwalić wiedzę z zakresu języka angielskiego lub niemieckiego, niezbędną do pomyślnego zdania egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej. W trakcie kursu uważnie śledzimy postępy ucznia i dokładamy wszelkich starań, by wynik ostatecznego sprawdzianu był jak najwyższy.

Szkoła Językowa "JĘZYKOTEKA" w Małkini Gónej

07-320 Małkinia Górna, ul. Nurska 146

tel. 602-419-008; email: sekretariat@jezykoteka.eu

Our website is protected by DMC Firewall!